2011. szeptember 9., péntek

#61.


Elmegyünk egymás mellett, mint két idegen, egymásra se nézünk, szemünk se rebben. De lelkünkben, szívünkben vérzünk, és az utca végéről mégis visszanézünk.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése