2011. szeptember 22., csütörtök

#128.


A rossz fiúk hazudnak neked, csak azért, hogy ágyba vigyenek... ez köztudott. De hogy a rendes srácok is hazudnak, hogy aztán összetörjék a szíved... érthetetlen... :/


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése