2011. szeptember 26., hétfő

#176.


Azért vannak a jó barátok,
Hogy a rég elvesztett álmot
Visszahozzák néked majd egy szép napon.
Azért vannak a jó barátok,
Hogy az eltűnt boldogságot 
Visszaidézzék egy fázós alkonyon.♥


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése