2011. szeptember 23., péntek

#166.


Barát és szerelmem voltál, ki végül újabb ellenség lett. Ha valaki kérdezné, ma már csupán csak így jellemeznélek. Miért? Mert nem érdemled meg a szép szót meg a könnyet... ;)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése