2011. szeptember 28., szerda

#201.


A kép hallgat, az emlék mesél, emlék nélkül e kép semmit sem ér. Ha ez a kép gyűrött lesz és kopott, akkor se felejtsd el, hogy voltam, s talán vagyok!....


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése